Kurumsal

Hakkımızda

Bilişim sektöründe 15 yıllık bilgi birikim ve tecrübeyle kurulan bilisimcimiz.com başta ilimiz ve bölgemiz olmak üzere, Türkiye’de bilgi teknolojileri sektöründe hizmet veren teknoloji firmasıdır.

Uzman teknik personeli ile kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına göre uluslararası standartlarda çözümler sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana ekonomik, verimli, güvenli, kaliteli hizmeti ve yüksek müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Bilisimcimiz.com, kurum ve kuruluşlara bilişim sektöründe teknik destek hizmeti vermekte, müşterilerine anahtar teslimi projeler sunmakta ve güvenlik çözümleri üretmektedir. Satış sonrası hizmetleri ile de projelerinin arkasında durmaktadır.

Vizyonumuz

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek projelerimizde uygulamak, hizmet sunduğumuz tüm alanlarda müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet sunarak sektörümüzde lider firmalar arasında yer almak.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak, müşterilerimizin başarısını ve rekabet güçlerini artırmasına katkıda bulunmak.